Co bude dál?

1. května 2015 v 15:50 | Nancy |  O blogu
Jak jsem zmiňovala, tím, že jsem na blog zveřejnila už poslední kapitolu Pouta, nechci žití blogu zastavit. Ačkoliv v příštím měsíci bude blog sotva dýchat, protože 26. května mě čekají ústní maturitní zkoušky a já se budu v následujících dnech soustředit hlavně na učení. Ale od června konečně budu mít volno a já bych moc ráda pokračovala ve zveřejňování mých pisáleckých děl.
Mám v plánu se stále věnovat Strážcům a to psaním krátkých povídek o nich. Pokud si hned neumíte představit, o čem bych například přesně psala, já mám v hlavě témat docela dost. Například se s povídkami můžeme kouknout do řad z Řádu chaosu. Věřím, že mezi těmi, kteří se považují za zlou stranu, je víc takových jako byla Rochelle nebo Dillon, kterým se úplně nelíbilo páchat zlo a raději přešli k Organizaci. Ne všichni však mají takové štěstí nebo odvahu zradit Lathenii/Ellatheu. Chci se tím tedy zaměřit například na příběh nějakého člena Řádu, který nemá na výběr, než sloužit zlu, ačkoliv je to proti jeho srsti.
A co takhle bližší náhled do Tribunálu? Věřím, že mezi členy to nebyla pouze lady Arabella a Lorian, kteří k sobě cosi vzájemně pociťovali. A samotné životní příběhy členů musí být zajímavé vzhledem k jejich nestárnutí a k tomu, co všechno za jejich dlouhý život museli zažít.
Zajímavý příběh může i vzniknout, pokud nahlédneme do společného života páru. Na první pohled obyčejný, ale jeden z nich skrývá velké tajemství, které ani tomu milovanému člověku nemůže prozradit. Má nadpřirozené schopnosti, jde mu často o život a před svým partnerem se tváří, že je vše v pořádku. Co by se stalo, kdyby se tajemství prozradilo?

Námětů se může najít více, a kdyby například napadlo někoho z vás nějaká taková zajímavá situace a chtěli byste mi poskytnout inspiraci, budu jen ráda. Ovšem pokud jste sami pisálci, napsali byste takovou povídku a chtěli byste se s ní pochlubit, já vám ji moc ráda na svém blogu a s vaším jménem zveřejním :) Ozvěte se buď do komentáře (chodí mi na e-mail, že někdo napsal komentář, takže se nemusíte bát, že bych nějaký komentář přehlídla), anebo mi můžete rovnou na e-mail napsat. E-mail na mě můžete najít u každého komentáře - k.k.3@seznam.cz anebo nancy.kralova@gmail.com


Prozatím se mnou ale buďte trpěliví prosím. V průběhu května sem na 80 % žádná povídka nepřibyde, protože se budu učit snad každý den, abych to stihla (já totiž ještě pořádně nezačala, takže budu asi jedna z těch, co se čtyři roky učiva nadrtí za svaťák :D :D). Ale já se znám, a jestli mě na těch 20 % napadne nějaká povídka, nedá mi to a budu jí muset napsat, maturita nematurita. Už jsem takhle párkrát odložila učení na písemku, protože když se objeví múza, nedá mi pak spát :D

Toť odpověď na otázku, "Co bude dál?". :)
 


Komentáře

1 Briella Briella | 2. května 2015 v 20:54 | Reagovat

Nápady jsou skvělé. Moc ráda si přečtu nějaké další povídky. A jinak... přeji hodně štěstí k maturitě. Ať se ti to povede :)

2 strazcicasupouto strazcicasupouto | E-mail | Web | 2. května 2015 v 22:25 | Reagovat

Děkuju moc :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama